UA EN

Нагороди

В рамках спільного проекту науково-практичного юридичного журналу «Альманах права» та відділу теорії держави і права Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України 22 травня 2018 року була проведена щорічна науково-практична конференція «Правова аналітика: доктринальні підходи та галузеві виміри», за результатами якої почесними відзнаками Інституту були нагороджені такі молоді вчені, аспіранти та студенти: Т.О. Дідич, М.В. Осядла, І.В. Міма, Ю.В. Шеляженко та інші.


В рамках спільного проекту науково-практичного юридичного журналу «Альманах права» та відділу теорії держави і права Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України 19 квітня 2016 року була проведена щорічна науково-практична конференція «Право і прогрес: складові забезпечення в сучасних умовах», за результатами якої почесними відзнаками Інституту були нагороджені такі молоді вчені, аспіранти та студенти: С.М. Капишін, О.Г. Юхта, С.З. Холоднюк та інші.


В рамках спільного проекту науково-практичного юридичного журналу «Альманах права» та відділу теорії держави і права Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України 21 квітня 2015 року була проведена щорічна науково-практична конференція «Ціннісно-правові засади сучасних інтеграційних процесів в Україні», за результатами якої почесними відзнаками Інституту були нагороджені такі молоді вчені, аспіранти та студенти: О.А. Селіванов, С.О. Сунєгін, Г.В. Наставна, Я.К. Товпеко, І.С. Гольцов та інші.


В рамках спільного проекту науково-практичного юридичного журналу «Альманах права» та відділу теорії держави і права Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України 22 квітня 2014 року була проведена щорічна науково-практична конференція «Правовий світогляд: людина і право», за результатами якої почесними відзнаками Інституту були нагороджені такі молоді вчені, аспіранти та студенти: О.Л. Львова, Н.О. Невмержицька, О.М. Макеєва, О.В. Зінченко, А.В. Матат та інші.


В рамках спільного проекту науково-практичного юридичного журналу «Альманах права» та відділу теорії держави і права Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України 23 травня 2013 року була проведена щорічна науково-практична конференція «Свобода, рівність та гідність особи в правовій теорії та юридичній практиці», за результатами якої почесними відзнаками Інституту були нагороджені такі молоді вчені, аспіранти та студенти: Р.П. Луцький, Є.О. Романюк, Р.В. Шурчуд, В.М. Головчук, С.М. Капишін та інші.


В рамках спільного проекту науково-практичного юридичного журналу «Альманах права» та відділу теорії держави і права Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України 22 травня 2012 року була проведена щорічна науково-практична конференція «Основоположні принципи права як його ціннісні виміри», за результатами якої почесними відзнаками Інституту були нагородженні такі молоді вчені: С.О. Шемшученко, О.С. Гусарєва, Х.В. Приходько, В.О. Карпічков, І.С. Гольцов та інші.

  G Analytics
разработка сайта веб студия